skip to content

Різдвяна історія

Перед Різдвом, останні роки чотири, перечитую “Різдвяну історію” Чарлза Діккенса. Така собі добра казка для дітей та дорослих, вікторіанська повчальна історія про озлобленого скнару Ебенезера Скруджа, котрий протягом однієї ночі переживає/проходить стан глибокого очищенння. Скрудж - тогочасний фінансист, котрий чи не все своє свідоме життя присвятив накопиченню багатства. У ній , письменник нагадує нам, що не так уже й рідко у своїх нещастях винні ми самі, однак, у наших силах змінити себе і своє життя. Для цього варто час від часу аналізувати свої вчинки, а виявивши помилки обов’язково їх виправляти.

Цікаво було дізнатися, що Діккенс написав цю історію під тиском боргу у 270 фунтів (для прикладу на той час лондонський джентльмен міг жити в “повному шоколаді” за 100 фунтів на рік) Однак письменник став жертвою тогочасних “піратів” і зміг вилучити за свій твір тільки 230 англійських грошей.

Тільки сьогодні виявив, що у 2009 році “історію” екранізували, а значить ми зможемо переглянути її завдяки сучасним піратам.

ДолученняРозмір
x4_poster_5297.jpg51.35 КБ
dikkens.jpg59.22 КБ

Коментарі

Hello there! Superb stuff,

Hello there! Superb stuff, please do tell us when you post again.

Feel free to visit my website - authentic psychic medium

Я цей фільм вже давно бачив,

Я цей фільм вже давно бачив, але в поганій якості.

Гадаю доблесні пірати вже

Гадаю доблесні пірати вже усунули цей недолік ;-) в понеділок точно знатиму.