skip to content

Рутина свят

Тільки увійдеш в робочий ритм, а тут знову "свято-празник-вихідний". Одних тільки офіційних вихідних (пишу вихідних бо святкові вони не для всіх) нарахував 14 днів! Половину місяця! І це тільки дні, що офіційно державний “одобрямс” отримали. А добавити ще сімейні свята, дні народжень і т. д. , релігійні плюс підготовку до них... Гаманці тоншають, печінка збільшується, маємо що маємо: довгі вихідні — короткі заробітки.

Відповідно до статті 73 КЗпП у 2011 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у такі святкові і неробочі дні:
1 січня - Новий рік;
7 січня - Різдво Христове;
8 березня - Міжнародний жіночий день;
24 квітня - Пасха (Великдень);
1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих;
9 травня - День Перемоги;
12 червня - Трійця;
28 червня - День Конституції України;
24 серпня - День незалежності України;
Згідно з частиною третьою статті 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день (ст. 73 КЗпП) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю у 2011 році вихідний день у суботу 1 січня має бути перенесений на понеділок 3 січня, вихідний день у неділю 24 квітня - на понеділок 25 квітня, вихідний день у неділю 1 травня - на вівторок 3 травня, вихідний день у неділю 12 червня - на понеділок 13 червня.
Взято з кадровика

Коментарі

Ты еще не учитывал

Ты еще не учитывал узкопрофессиональные праздники. Например День танкиста или День учителя...