skip to content

Сарненські депутати в мережі інтернет.

Середа, отже тема сьогоднішнього поста – наше чудове місто Сарни. Напишу про сарненчан. А саме про тих жителів міста, котрі мають певну владу, депутатів міської ради, а якщо ще точніше, то їх присутність в мережі інтернет, соціальних мережах, тощо.

Аби не вдаватись в довгі роздуми та преамбули, зазначу, що присутність народних обранців в мережі інтернет, не «модність», сучасність, чи стьоб. Це просто потрібно і все тут. Можна навіть сказати, що це є мірилом того наскільки людина йде в ногу з часом.

Отож відкриваю офіційну сторінку міста розділи: Міська влада-міська рада-депутати міської ради - і ось їх прізвища на моніторі (Очевидний плюс офіційного сайту, очевидний мінус – немає даних за які округи вони відповідають, та контактних даних).

Одразу зауважу – цілком можливо, що я не зможу відшукати когось, а можливо і багатьох депутатів в інтернеті. Однак не претендую на те, що напишу щось вичерпно-енциклопедичне ;-) Однак… Якщо їх не вдається знайти в короткі строки, чи це не показник «присутності».

Розпочнемо по списку, аби не перераховувати всіх, звертатиму увагу на тих, хто є присутнім в соціальних мережах, чи відкритий для спілкування в мережі. Користуюся Гуглівським пошуковиком. «Однокласники» та «Вконтакті» одразу ж відкидаю, це більш приватні сторінки, хоча ще і ранувато списувати їх з рахунку Фейсбук гадаю значно серйозніша соціальна мережа. Щодо твіттера, то там знайти когось складніше, а так як насамперед ставимо критерій доступності то оминемо його.

Отож, першим кого там, у фейсбуці тобто, знайшов, став Віталій Вовчик /Наша Україна/.

Знайшов також Володимира Гарбара , але чи це той самий депутат чи ні, сказати важко, так як детальніша інформація закрита, фото відсутне. Незараховано словом.

Куліков Валерій Валерійович /ВО "Батьківщина/ ;-) Дійшла до нього швиденько черга, так як судячи за резутьтатами пошуків, попердникі не є прихильниками відкритості в інтернеті. У Валерія є все, що потрібно для діалогу депутата в мережі. Блог , (єдиний депутат міської ради, котрий має персональну сторінку)
акаунт в твіттері та на фейсбуці. Можна сказати взірцевий представник сучасного депутата ;-)

Наступним,кого виявив у фейсбуці ,став Новак Руслан /Партія Регіонів/ і хоча сторінка є закритою, принаймні там є фото й дата народження згідно який можна визначити особу.

Легко можна знайти, та зв’язатися з Едуардом Раковцем /"ВО "Батьківщина"/. Має акаунт у фейсбуці, оперативно відповідає у чаті (фейсбучному), ще один депутат з Батьківщини - Оксана Савіна, також має акаунт у фейсбуці.

І ледь не забув мера! Євтушок Сергій присутній у фейсбуці, більш того судячи з його сторінки є активним користувачем даної соціальної мережі, майже сотня друзів, фото, «жива» стіна. Окрім того можна написати йому листа заповнивши форму на офіційному сайті міста.

Ну от ніби і все. Точніше всі кого вдалося знайти. Цілком можливо, що когось пропустив, буду вдячним якщо підкажете. Не густо як на мене…

Звісно дехто може видати тираду на зразок «нема-часу-на-дурниці-ми-робимо-діло», але як можна якісно робити роботи не володіючи, то не опрацьовуючи озеро інформації, котра постійно змінюється? Де брати інфу? З газет? А діалог з виборцем? Листи писати паперові? Звісно Сарни місто маленьке, і при бажанні зробивши кілька дзвінків можна знайти вихід чи не на будь-кого, однак… Може і пафосно звучить, та 2011 на календарі. Взагалі дискутувати на тему необхідності присутності депутата в інтернеті вважаю немає потреби.

Сподіваюсь ситуація зміниться на краще, наступний огляд напишу через певний час.

Через тиждень , можливо, розгляну готовність до діалогу в мережі членів виконкому, та працівників міської ради. Районна рада теж, звісно, в полі уваги.

Коментарі

Інформативно. Трохи не

Інформативно.
Трохи не вистачає активних посилань

Дякую за добру оцінку моїх

Дякую за добру оцінку моїх скромних намагань... ~:)

З районних є у ФБ: Дмитро Якимець, Олег Овсійчук, Микола Добриднік

Погодься, що не густо, м’яко

Погодься, що не густо, м’яко кажучи

цікавий зріз )))

цікавий зріз )))

Дякую Іва!

Дякую Іва!