skip to content

Що робити далі? Короткі роздуми про майбутнє мого інтернет життя.

Як уже писав маю кілька доменів до яких треба докласти часу, голову, й руки (для клави і миші :-) ). Так от, якщо хочу отримувати хоч якісь копійки з цього всього, потрібно наповнити їх контентом, заробити ПР та тИЦ і вперед за довгим рублем.

Питання полягає в наступному: чим наповнити vsi.name та vsi.net.ua. Тематика мається на увазі. А там рерайтинг, переклади, справ техніки. Саме слово «всі» вже дає широкий простір для маневру.

На vsi.name можна заливати інфу про політиків, артистів, співаків, спортсменів, всі імена словом. На чому зупинитися? Хто цікавить найбільше? Зірки естради чи політикани? Чи паралельно одні та інші?

vsi.net.ua – був майданчиком для тренувань, і якось вийшло, що його тематика - невідомі місця, події іт.д. Власне можна добавляти, переправляти і.т. Аби було бажання та час.

Бажання, щось падає до нульової позначки. Чи то літо так впливає?

А можливо взагалі не варто витрачати час на це? Беручи до уваги прогнози, що перспективи блоггінга останнім часом неоптимістичні і заробіток на продажі силок тимчасовий?

Ну це так, ліричний відступ. Підкажіть, що думаєте з цього приводу.

Реклама в блозі: Як варіант можна заробляти і роблячи Ставки на спорт онлайн але в такому разі треба точно знати що робиш і розбиратися у тому виді спорту.