skip to content

Сніг! Сніг. Сніг... Сніг ;-(

Люблю всі пори року, й зима не вийняток. Тільки справжня зима, зі снігом, морозами, глінтвейном... Шкода, що не готують ніде в Сарнах. Колись у "Альфі" пригадую пропонували. Втім, найкращий глінтвейн - приготований власноруч.

Але повернімося до заголовку;-) Так от вичистив вчора увечері все подвір’я від снігу, попрогрібав сткжки до "стратегічних об’єктів," прибрав увесь сніг перед брамою, словом після всіх цих маніпуляцій - чисто довкола помешкання, вовчий голод й леегький біль в спині. Але результат - приємно радує, точніше радував ;-( прокидаюся вранці і дивлюсь у вікно, що ж там "за бортом." Протираю очі, і дивлюся ще раз! Відкриваю вікно і висовуюся аби остаточно переконатися втому, що всі зі слідів моєї праці не залишилося жодних слідів. Блін. Журбинка.

Сьогодні двічі вже виходив на боротьбу з білими мухами. Мабуть, зараз доведеться ще раз прогулятися з лопатою.

А як виглядало наше місто сьогодні можна побачити на мої фотках на "Сарни он-лайн" Тутечкі http://www.sol.rv.ua/content/Sarni-v-snigu-Foto

П.С. відмовися від того аби "заточувати" блог під комерцію. Відтепер писатиму виключно для душі не переймаючись перелінковкою, тИЦами ПРами й рештою СЕО заманух.