skip to content

СоЛ. Тиждень після старту.

Стільки всього збирався написати ;-) Знав але забув, як прийнято в школі говорити.

Приємно, що основної мети – викликати позитивні емоції в Сарненчан – ми досягли! Одні отримують позитив від викладеного відео, іншим до вподоби новини, ще хтось отримує приливи радості знаходячи огріхи в дизайні, перекладі, орфографії ;-)

Щодо особистих вражень, то «рулити» блогом та сайтом з претензією (вагомою між іншим ;-) ) на популярність у місті, це різні речі. Ніби як легкова машина і вантажна.

Відносно інформаційної «політики»… Ще до старту зрозумів, що в ідеалі потрібно мати/робити 2 сайти. Один серйозний, інший «стьобний», однак, вирішив викинути «навігатор» і просто іхати, а там побачимо, що вийде.


реклама в блозі Помітив, що багато друзів, все частіше пишуть мені по скапу skype скачать бесплатно на русском языке можна перейшовши за цим посиланням.

І ще. На цьому тижні, остаточно перестав вважати коментарі показником цікавості чи популярності матеріалу. Для мене особисто, новиною була інформація, коли на інтернет-конференції у Львові почув, що коментарі під новинами взагалі можливо, варто відключати. Є новина і все тут. І жодних шансів для тролів.