skip to content

Спорт чи скандали? Часто віддають перевагу останньому

Мої дві копійки до післяпоєдинкового обговорення суботнього боксу.

Скандали насамперед! Принаймні з цього можна судити з авторитетних та популярних російських ресурсів про спорт. Наведу лише один приклад

«Ти знищив мій улюблений вид спорту» - Кричить Дерек Чізора і відмірює дзвінкого ляпаса людині котра з’їла з начинням всіх важковаговиків. Він підходить до брата цього монстра і поливає його водою з рота, а на прес-конференції «виходить в народ» і намагається начистити пику Девіду Хею. Панове, це ж те, що потрібно й те чого нам не вистачало. Залишилось розломити на пополам цього хлюпка-мажора Калле Зауерланда, порвати на стадіоні славного міста Вроцлава польський прапор перед поєдинком з Томеком Адамеком, побрити наголо Дона Кінга й підібрати хороші панчохи для Оскара Де Ла Хойи. І ми врятовані! Чізора – він може, він такий!

Взято з закритого блогу російського трибуна.спорт.ру. Головної російськомовної спільноти спортивних вболівальників – так вони себе позиціонують.

Не хочу переходити в русло «когда-же-руссие-витязи-побьют-зарвавшегося-хохла» чи величезного суму з приводу чергової перемоги «брата-славянина.» Мова саме про те, що сам спорт у чистому виді опиняється на задньому плані. Народ вимагає шоу і скандалів. Народ хоче – він його отримає. І не тільки у боксі. Розважалівка – ось на що робитимуть ставки, точніше вже роблять продюсери, промоутери, імпресаріо, словом всі хто за кулісами. Навіть політичні ток-шоу вже давно стали насамперед шоу…

Бокс загниває в Німеччині, але на батьківщині босу він ще живий. І там є Чісори. Котрих нам потрібно «в масси» - хороших і різних. Так закінчується стаття.

Більше скандалів, мордобоїв, обговорення запланованості чи спонтанності «подвигів» - ось, що цікавить переважну більшість «пошановувачів спорту.» Шкода.