skip to content

"Старе місто."Львів 28 травня

Неймовірно швидко пролетіли 2 дні! Однак дуже якісно! Поїздка вдалася на всі 100% зі ста.

Фестиваль пройшов на високому рівні. Мої побоювання про заборону фотографувати виявилися марними, згодом наповню галерею кількома новими розділами.

Коротко про про подію. Сподобалися найбільше звісно Кустіріца з «The No Smoking Orchestra» а також «Talko» котрі виступали першими, особливо "Чао Белла" у їх виконанні. "Rotfront" та "Poets of the Fall" - звісно теж справили враження!

Багато приїхало на культовий гурт IAMX (Великобританія-Німеччина). Заради цього виступу колектив відмовився від цілого ряду пропозицій щодо концертів у ці дати, оскільки музикантам надзвичайно сподобалась атмосфера заходу, створена українськими фанами гурту, Хоча мені особисто вони не дуже.

Ну і люди на фестивалі дуже сподобалися. Окремі яскраві персони викладу у блозі згодом.

Оргінізаційні моменти теж були на висоті. Охорона поводила себе корректно, пиво було по доступним цінам, 8 грн., за пів-літра «Старого міста», проблем з туалетами (черги) не було зовсім. Перекусити пожна було теж без проблем шашлики-ковбаски-сендвічі-салатики, словом повний набір, що є зазвичай на таких подіях.

Щоправда, цьогоріч людей було менше ніж минулого року, це помітно на ютубівських роликах з подією за 2010 рік. Можливо безпідставно злякалися після 9 травня?

Неділю прогулялися старими районами міста і додому. «До чего же хорошо ехать в купэйном» - згадував Кирилович злова якогось гумориста (Жванецький можливо). Затише й чисте купе білоруського поїзда, пляшечка чудесного Закарпатського коньяку, цікаві розмови, дорога пролетіла непомітно. Ці два дні, напевнє, віднесу до розряду найкращих у категорії «Весна 2011.»

Поки, що все. Згодом більше фото з фесту, та на Львівську тематику. Сьогодні передостанній день весни. Поспішайте радіти життю!

стадіон Україна
Стадіон Україна 28 травня після 15.00 Тільки починається.
ВІП Квитки
ВІП Квитки /організував Кирилович продакшен ;-)/
 Talko
Talko
 трубач Talko
Шалено-енергійний трубач Talko

 фанатки  IAMX
фанатки IAMX

 фанатки  IAMX
 La Phaze
La Phaze

 автограф La Phaze
автограф La Phaze
 Кустуріца
Emir Kusturica and the No Smoking Orchestra
 Підтанцьовка-підспівувачки the No Smoking Orchestra
Підтанцьовка-підспівувачки the No Smoking Orchestra. Неймовірно енергійні дівчата!
 the No Smoking Orchestra

ДолученняРозмір
sm5.jpg33.24 КБ
sm6.jpg47.75 КБ
sm7.jpg49.52 КБ
sm8.jpg62.03 КБ
sm9.jpg32.63 КБ
sm4.jpg43.32 КБ
kus1.jpg37.7 КБ
kus2.jpg35.5 КБ
kus3.jpg45.46 КБ
sm1.jpg43.77 КБ
sm2.jpg51.24 КБ
sm3.jpg50.54 КБ
sm4.jpg43.32 КБ
fanatki.jpg43.16 КБ
fanatki2.jpg42.57 КБ