skip to content

Тарас Боровець в Сарнах. Оновлено.

Випадково знайшов в інтернеті. Раніше це фото ніде не зустрічав.
Боровець

Підпис під фото: начальник окружної міліції в Сарнах і Комендант партизанських відділів "Поліська Січ" Тарас Боровець зі своїм штабом.

Познаходив чимало інформації на цю тему, часто дуже суперечливої. Історія взагалі мабуть сама суперечлива річ. бо ж скільки людей, стільки і думок.

Коротко, про що дізнався. Напередодні німецької окупації, прихильниками Тараса Боровця (Бульби) було роззброєно міську міліцію в Сарнах, завдяки чому повстанці краще озброїлися. Сам же Тарас Боровець -"Бульба" про той період напише таке:"Початкові дії УПА були невеликі. Ми навмисне не вступали в бої з відступаючими військами Червної Армії, а полювали головним чином на банди НКВС". І ще: "Ми переставляємо військо УПА на офіційну "міліцію", організуємо в Сарнах Окружну команду української міліції. Я обіймаю посаду окружного коменданта міліції... Загальним чином наша "міліція" в усьому Поліссі перевищує 10 тисяч вояків...".

Більшу і чіткішу картину про той період в історії нашого міста, зможете “намалювати” собі самі, інфи в мережі вистачає. Гугля в поміч.

ДолученняРозмір
borovets_sarny.gif508.9 КБ

Коментарі

I am impressed with this

I am impressed with this site, really. I'm an admirer.

my web-site: phone psychic reading