skip to content

Традиційна підбірка цікавих фактів

ПРО КОРУПЦІЮ У “РОЗВИНУТИХ” КРАЇНАХ
Будівництво триповерхої будівлі суду округу Нью-Йорк на Чамберс-стріт, обійшлося в півтори рази дорожче купівля Аляски в Росії через тотальну корумпованість влади, що виникла завдяки лідеру організації демократичної партії штату Нью-Йорк Уільяму Твіду. Врешті решт він став настільки компроментувати демократів, що однопартійці стали головними викривачами Твіда. Після судового рішення він помер у в’язниці Ладлоу, на будівництві котрої він також незаконно збагатився.

ПРО АВТО
Першим автомобілем автогонщика Кімі Райкконена була радянсська “Лада,” котру він з батьком знайшов на автомобільному звалищі. Після ремонту й перефорбовування він почав обожнювати це авто. За його словами машина майже ніколи не ламалася.

Зараз проблем з ремонтами, зокрема з тим щоб купить форсунки тойота немає жодних.

ПРО ЛЮБОВ ДО ТВАРИН
Замість прологу анекдот.
-Ви любите песиків?
-Ні.
-Та ви їх просто готувати не вмієте.

Коли в ході Франко-пруської війни німці у 1870 році взяли в облогу Париж на 5 місяців, в місті швидко викин брак продовольства. По мірі того, як звичайні продукти почали закінчуватися, парижани почали їсти конину, а згодом котів й пацюків. Коли ж і це м’ясо скінчилося, повари почали закупати твари у зоопарках, пропонуючи багатим клієнтам страви з них. Після антилоп, вурблюдів і зебр, дійшла черга і до двох паризьких слонів - Кастора й Поллукса, чиє м’ясо, згідно загальної думки, було несмачним.

Для порівняння, за час більш ніж дворічної блокади Ленінграду, його мешканці не тронули жодної тварини з зоопарків.