skip to content

Трохи хворію - ІІ

Вже два дні змушений сидіти (стояти-ходити-лежати) вдома. Причина – прозаїчна – я захворів.

Робити нічого не хочеться по тій причині, шо голова лінується думати в конструктивному напрямку, а тому «нічегонеделанье» - і є моїм основним заняттям останніх півтори доби. Перерився в старих книгах, цікаво критику на твори радянськіх «майстрів критики» було прочитати ;-) «марксизм-ленінізм» - форева!

Цікаву группу в ЖЖ знайшов «Один день з мого життя.» 90% постів з закордону, або великих міст. Хотілося б більше з простих маленьких містечок чи навіть сіл прочитати. Може собі ак (черговий на ЖЖшці завести) ;-) або пригадати пасворди до попередніх.

Відкрив для себе одне нове слово – «замкадиш.» Найбільш часто воно вживається жителями російської столиці та людьми котрі мешкають за МКАД (Московская Автомобильная Кольцевая Дорога.) Використовується у зверхній формі з обох сторін МКАДа (ми масквачі, а ви деревня, й зворотній бік - ми живемо в особняках на чистому повітрі, а ви душитеся в тісних квартирах). А взагалі витрачати по 2,5 години, щоб добратися на роботу й назад… не вдаватимуся в просторові роздуми «переваг» мегаполісів.

Так як друпалівські теми до 7-х версій мене мало влаштовують, хотілось би самому навчитися їх «малювати…» Може спробувати?

Треба вирішити, що робити з мої інтернетівським «багажем,» - сайтами і доменами. До нового року часуі бажання на них – обмаль.