skip to content

Туфтова ідея чи ні?

Суть басні такова: Блог на кшталт твіттеру… ні не так! Блог коротких постів, максимум 10 речень. Наприклад:

йду в контору , сфоткав щось цікаве, виклав, написав пару слів. На автоматі по соцмережам розкинув. Кому цікаво на РСС підпишеться, до речі то класна і мегакорисна штука, я ігнорував, тільки вчора розібрався по толку. Економить найцінніший ресурс – час тобто.

Ну річ не про РСС зараз. Еее… річ у тому, що… Ммм… Блог цей і СоЛ трохи заточені під заробіток. А короткі пости не дуже то люблять Яша і Гоша, хто в темі – зрозуміє чим це «чревато.»

Концепція: Створити піддомен під sarny.su, наприклад keis.sarny.su та впринципі можна і домен якийсь прикупити, ну несуттєво це і постити туди по 5-10 типу публікацій, посилань, фоток, тощо на добу.

Мінуси ідеї. Мінімум три! 1. Сарни он-лайн 2. Блог Руслана Петрушко, 3. Записки холостяка. Всі вони постраждають у чомусь, так як годин в добі не додасться.

То шо? Пожертвувати пів-години часу створити піддомен і залити друпал туди? З жовтня до весни. «Попытка не пытка» по такому принципові спрацювати? Ніби нічого і не втрачу. Сарни он-лайн за таким принципом був заснований ;-)

Робити чи ні?

Коментарі

Давай! У тебя получается это

Давай! У тебя получается это дело!

Жаль времени не всегда

Жаль времени не всегда столько сколько бы хотелось ;-) Одной из главных составляющих это РЕГУЛЯРНОЕ обновление контента. К сожалению не всегда удается.

Но, в любом случае, думаю попытатся стоит ;-)

Будет весело!