skip to content

Великий розпродаж Сарн!

Великий розпродаж Сарн!

Точніше моїх ресурсів на цю тематику. Продам-обміняю все своє «інтернет-майно» пов’язане з нашим прекрасним містом. Зокрема «Сарни он-лайн» та «34500.»

«СоЛ» - 5 років з життя міста! Історія , політика, відео, аудіо, ідеї, інтерв’ю, фото та багато іншої безцінної ексклюзивної інформації.

Публікації на сайті - дублюються у стрічці новин «укр.нет.»

Прекрасна рекламна площадка, чудові можливості для монетизації.

«34500» такого ще у місті не було і немає. Блискуча ідея доносити інформацію «спеціально приготовану» страву, котру далеко не всюди можуть подати ;-)

На перших порах, доки ці дітища обживатимуться у нового господаря безкоштовно допомагатиму, консультуватиму, радитиму. Буду тільки радий, якщо вони розвиватимуться й будуть корисними. Постійно, незалежно від часу, підказуватиму «теми,» радитиму як зробити краще на мою думку, допомагатиму з організацією фото чи відео репортажів, по мірі можливостей ділитимуся власними готовими матеріалами.

За бажанням нового власника можу залишити ці ресурси на своєму хостінгу безкоштовно до кінця року, а в подальшому за символічну плату (я «платиновий» клієнт у хостера тому ціни більш ніж хороші) Іншими словами я даю вам паролі на адміністрування, а решта - у ваших руках.

Продам також домени. Sarny.club, sarny.org.ua, sarny.net.
Всі подробиці, деталі обговорюються. Пишіть на електронну пошту media001@ukr.net, чи в приватку.

Пе.Се. Чесно кажучи шкода ((( Особливо «Сарни он-лайн.» Шкода, що маючи потенціал вони довгий час не поновлюються, шкода що на постійні запитання читачів доводиться відповідати щось оправдувально-малоймовірне. Однак... Часу на них просто немає.

Хочу спалити ці «кораблі», аби не було спокус повертатися та оглядатися назад. Це не чергова переоцінка «інтернет цінностей» рішення дозріло давно і настав час зробити цей крок.

Коментарі

А порядок цін?

А порядок цін?

З цінами повний порядок!

З цінами повний порядок! Недорого.