skip to content

Віталій Кличко: Хочеш побачити майбутнє людини - подивись в її минуле.

Отож як і писав, у суботу 22 жовтня тобто, Віталій Кличко в якості лідера партії УДАР (розшифровується як Український Демократичний Альянс за Реформи) відвідав наше місто.

Найперше, що здивувало як володіє українською мовою. Звісно не 100% ідеально, рідко проскакують русизми, однак таке трапляється і з політиками стаж котрих вимірюється десятками років.

Виступ складався з двох частин. Перша – розповідь Кличка про те, чому вирішив йти у політику, та про партію УДАР, котра попри молодий вік, а саме півтора роки, демонструє найкращу динаміку зростання прихильників. Наразі є на четвертому місці в Україні серед кількості прихильників.

Друга частина була присвячена безпосередньо спілкуваню з людьми.

Відповідаючи на запитання про вибори до влади, кого обирати, аби не бути вчергове обманутими, Кличко відповів одним з прислів’їв, котрі він вважає сконцентрованою народною мудрістю: Хочеш побачити майбутнє людини – подивись в її минуле, і ти зможеш прогнозувати як вона себе буде поводити. Дійсно, все просто, є над чим подумати, а також дивлячись на наших політиків, пересвідчуєшся наскільки це точно!
кличко в сарнах
кличко
кличко вручає нагороди
Ученицям 9-Б класу Сарненського навчально-виховному комплексу школа колегіум імені Т.Г. Шевченка Васильчик Вікторії, та Яловега Вікторії за перше місце у всеукраїнському конкурсі художнього малюнка на тему “ Мій рідний край” Віталій Кличко вручив грамоти та подарункі.
кличко вручення подарунків
Вибачайте з неякісні фото, знімав з відстані на зумі, вспишка просто «не добивала». Як робити хороші фото можна дізнатися наприклад вот тут. Є що почитати.
кличко в залі
Зал міського будинку культури був заповнений, хоча вкінці залу і були вільні стільці. Чесно кажучи кажучи очікував більшої зацікавленості сарненчан.
кличко автографи
Роздача автографів. Через щільний графік поїздки, на жаль, не всі охочі змогли отримати автограф чемпіону світу з боксу.

П.С. Ну от вам і черговий приклад «оперативності» інформування у «сарненському середовищі» інтернету. Минуло більше доби, а про перебування Віталія Кличка в Сарнах, можна знайти кілька фото та коротку інформацію на моєму блозі. ;-(

кличко вітання

ДолученняРозмір
klichko1.jpg66.14 КБ
klichko2.jpg66.74 КБ
klichko3.jpg40.83 КБ
klichko4.jpg53.83 КБ
klichko5.jpg48.3 КБ
klichko6.jpg49.66 КБ
klichko7.jpg83.14 КБ

Коментарі

У Дубровиці обідав в

У Дубровиці обідав в місцевому ресторані "Млин"

Привіт! Кличку (+) за знання

Привіт! Кличку (+) за знання української мови. Був також приємно здивований,коли дізнався, що він в Сарнах спілкувався українською.

Еге ж! А ще мені здалося, що

Еге ж! А ще мені здалося, що в реалі він не такий громадний як по телику показують!

Сьогодні з міської ради вже

Сьогодні з міської ради вже приходило 2 чоловіки, подивитися де штаб.

Всі бажаючі вступити до

Всі бажаючі вступити до партії УДАР можуть звертутися в штаб районної організації, що знаходиться в буд.побуту "Олеся", що по вулиці Широкій, 15, Другий поверх, у фотосалоні "ФОТОН" тел. 3-30-50

Руслан, а ти вже в УДАРі???

Руслан, а ти вже в УДАРі???

Ще ні

Ще ні

Не возьмут его в Удар :)

Не возьмут его в Удар :) Из-за меня :)

Ледь не забув, Сарненський

Ледь не забув, Сарненський осередок УДАРу подарував Віталію вірші, складені місцевою поетесою Валентиною Петренко. Прикріпив внизу публікації!