skip to content

Вівторок.

День пройшов у вирішенні рутинної текучки. Значить погано організувався раз доводиться стільки часу на неї приділяти. ;-(

Помітив, що твіттер багато часу відбирає, однак спокуса глянути, що ж там новенького чимала ;-) Доробив листівку “Всі Сарни” з рекламою деяких блогів між іншим, так що пишіть блоггери! Може які заявки на рекламу є, то скорше повідомляйте, а не в останню секунду як зазвичай.

міні всі

“Навояв” зворот календарика “Фотона”, якась творча криза, тепер я починаю розуміти старих дизайнерів котрі кажуть, що немає нових ідей. Ще треба меню для “Візита” доробити блін. Як казав Остап Бендер: “Рутинная работа — губительна для творческих организмов”.

міні всі

Все таки ноут для багатогодинної роботи не дуже придатна річ. Мабуть варто купити принаймні нормальний монітор до дому. Спина в кінці дня почала дуже наполегливо просити комфортного стільця з регульованою спинкою. Ок, займуся цим в четвер.

Прийняв рішення щодо вибору фотоапарата Остаточно зупинився на Люміксі. Досвідчені фотографи рекомендували його однозначно! Поїду в кінці місяця до Львову, мабуть там і куплю.

Такий от день.

ДолученняРозмір
1_2.jpg200.44 КБ
kalendarik_2011.jpg99.99 КБ

Коментарі

Щодо останнього абзацу -

Щодо останнього абзацу - зеркалочку будеш брати?

То ультразум. Дзеркалочка річ

То ультразум. Дзеркалочка річ звісно хороша, однак 7 тисяч. Ну і ще плюс пара об’єктивчиків )) Дорогувато як для хоббі на даний момент. Потім звісно куплю дзеркало як же без нього! Треба йти вперед!

Мені на день народження,

Мені на день народження, можна сказати, що дружина подарувала, Nikon Coolpix L110, потім ще штатив. Так я тепер радий, що не збирав далі на зеркалку, так як часу для фото майже нема.

Я в Суботу приїду в Сарни...

Я в Суботу приїду в Сарни... прибережи мені одну листівку!

Якщо не залишиться то

Якщо не залишиться то надрукуємо ;-) З нами бажання, папір по гуртових цінах і сім принтерів! Так що можеш не турбуватися!

Earlier many poker players

Earlier many poker players from India had no choice apart from to participate in International poker tournaments in different countries the place they might or
may not get an opportunity to make it huge.

Feel free to visit my web page ... online poker; Paula,

ок...)

ок...)