skip to content

Всі Сарни - мініверсія

Вирішив січневий рекламний бюджет витратити, випустивши такий собі “клон” мого дітища під назвою “Всі Сарни”. Прорекламую себе, а заодно друзів-кумів-знайомих. Листівка А5 формату (А4 згорнутий пополам), одна сторона кольорова, інша ч/б. У перспективі, якщо справа піде, (а вона піде якщо у мене не зникне ентузіазм) можна вдвічі збільшити буде тобто друкувати на А3 форматі (30х42 см) й згинати, виходитиме щось на кшталт журнальчика розмірами 21х30 см., ну те про що писав влітку Чомусь раніше мене ця тема зачепила, що я ледь не купив принтера під неї за 9 тисяч.

Міні Всі Сарни

Розбавлю рекламні блоки анекдотами, погодою, жартівливими фотками, кросворд може якийсь придумаю, словом речами, котрі спонукатимуть притримати листівку в себе на протязі певного часу. Чорновик “чорновика” можете бачити у прикріпленому файлі.

П.С. Оця “медійна” тема ніяк не дає мені спокою. Здається часом, що вже повністю “вбив” у собі це дороге хоббі, аж ні виявляється! Добре хоч, що політика вже давно не тривожить мій “дух, що тіло рве” до бою/дурощів. ;-)

Коментарі

Схоже, що в січні "хвороба"

Схоже, що в січні "хвороба" газетовидавництва загострюється ))) http://www.sol.rv.ua/gazeta-sol

я ледь не купив принтера під

я ледь не купив принтера під неї за 9 тисяч

І всеж таки здоровий глузд взяв гору.

Та принтер однозначно би

Та принтер однозначно би пригодився! Просто на той момент були інші пріоритети. А3 формату купив Епсон 1410. А ту МФУ "Kyocera" TASKalfa все одно з часом куплю ;-)

I got what you mean, saved to

I got what you mean, saved to bookmarks, excellent site.

Feel free to surf to my page: phone psychic reading