skip to content

Як було. Про що думав "багато" років назад.

1. Людство досягло все, що має завдяки двом якостям. Перша - Лінь. Друга - Цікавість. Перша стимулювала розвиток матеріальних ресурсів з метою аби більше часу лишалося на заняття тим, що цікаво. Друга стимулювала заняття тим, що подобається робити аби отримувати від цього задоволення, при цьому приділяючи мінімум часу матеріальним потребам .
2. Майже ніколи не можливо зробити роботу якісно, якщо вона тобі не подобається. Рідкий вийняток - коли отримуєш достатню винагороду для того щоб задовольнити свої потреби Ліні та Цікавості.
3. Якщо крім вузького напрямку того чим тобі Цікаво займатись тебе більше нічого не цікавить, ти й цю роботу не зможеш виконати досить добре.
4. Географія ні до чого коли йдеться про те хто ти є. Вона може тільки частково спонукати тебе до чогось. Метафора: живучи серед сотні рибалок є висока ймовірність того, що ти сам станеш рибалкою. Але якщо в тобі живе мисливець, то лише питання часу, коли ти кинеш вудку і візьмеш рушницю.
5. Перестань чекати і ти почнеш жити. - Чекати коли закінчиш школу; - Чекати коли отримаєш освіту; - Чекати коли влаштуєшся на роботу; - Чекати коли одружишся; - Чекати коли станеш батьком; - Чекати коли будеш шефом; - Чекати коли вийдеш на пенсію І одного разу міняючи памперс онукам ти задаси собі питання "а чи було життя?.." Висока й мовірність того, що зізнаєшся собі, що було тільки "чекання". Та навіть тоді не пізно почати жити.
6. Якщо чого-небудь сильно захотіти ти його отримаєш. Питання в тому наскільки сильно ти хочеш цього "чого-небудь" і що ти готовий віддати в замін за нього. (час, нерви, здоров'я). Висновок з цього: можливо мета і не варта того, що ти взамін покладеш на терези часу.
ДАРЕМНО ПОТРАЧЕНИЙ ЧАС. - 7-11 класи середньої школи (хоча окремі уроки історії і географії були цікавими) - весь час який пішов на навчання у ВУЗі (єдина цікава лекція була про історію держави ацтеків. З викладачем психології теж було цікаво дискутувати, а загалом кладовище вбитих годин) - Час який пішов на ігри. Починаючи з Думу. Після Старкрафту майже не грав, за вийнятком кількох стратегій. - Рутинна робота за комп'ютером. - Сидіння перед екраном телевізора це 90% мертвого часу.
КОРИСНО ПРОВЕДЕНИЙ ЧАС
- Уроки читання з моєю бабцею яка мала 3 класи освіти. Результат: в 4 роки вже вмів читати і знав, що сама найкраща країна у світі Радянський Союз! Розчарування наступило коли дізнався, що живу у ньому.
- 1-3 класи середньої школи. Навчився писати так, що мій почерк став зрозумілий іншим, проводити арифметичні операції, в шкільній бібліотеці були деякі цікаві книги.
- 5-6 класи школи. Дізнався про нові науки. Цікаво було дізнатись ази фізики, геометрії, біогогії. Що стосується уроків літератури та інших гуманітарних предметів, то до того часу кожен вже вмів читати і зміг дізнатись про все, що його цікавило, а не сидіти на уроках слухаючи як сусіда по парті по складам читає те, що тобі зовсім не цікаво.
- Пів року навчання у ВПУ Дізнався, що пісюха (комп'ютер) це зовсім не телевізор+клавіші, навчився його вмикати і вимикати, запам'ятав для чого окремі батони (кнопки) на клаві (клавіатурі). 2-у частину навчання, програмування і Автокад не варто було вчити. Слід було пояснити тільки ази, а далі не мучитись, надавши право вибору поглиблювати знання тим, що кожен обрав самостійно.
- Робота в редакції газети.
- Робота в майстерні зовнішньої реклами.
- Робота на автошроті.
- Робота поліграфічним дизайнером.
- Процес пошуку цих робіт, та проміжні роботи якими доводилось займатись.(рекламний агент, багаторівневий маркетинг, адміністратор комп'ютерного клубу, начання чайників основам комп'ютернеої грамотності і.т.д)
ДЕ (КИМ) ХОТІВ БИ ЩЕ ПРАЦЮВАТИ
- контент редактором інформаційного сайту
- креативним менеджером у рекламній фірмі
- у галузі електронної комерції
(усі пропозиції щодо цього радо розгляну. пишіть на e-meil чи в гостьовій як з вами зв'язатися для обговорення перспектив співпраці)
ЩО ХОТІЛОСЯ Б МАТИ
- Максимум свободи (жити так щоб не тратити час на реці якими не цікаво займатися)
- Власні інформаційно-розважальний портал, політично-аналітичний сайт.
- Власну газету.
- Власний проект на радіо чи ТБ.
- Окремі класичні автомобілі.
- Помешкання у якому не треба було б готувати істи, прати, прибирати його, і тратити купу часу на абсолютно непотрібні речі і дії.
Власне мій світогляд з моменту останього редагування цього списку майже не змінився. (жовтень 2006)