skip to content

Як це було. З історії "сарненського вебу". Част.3.

Закінчення. Перша частина. Друга частина. Написав у квітні 2007. Ну а з того часу нехай вже пише молодше покоління ;-)

Другий підрозділ. ЕРА НАРОДУ
Narod.ru це ціла епоха у сарненському веб-будівництві. Мене особисто ввів в цю «тему» Валік Цуман. У нього був сайт там /tsuman.narod.ru/ Валентин там розмістив біографію, резюме…

Antisowa.narod.ru творіння Урсуса, яке відрізнялося на той час від інших «народівських шедеврів» тим, що було створне не по шаблонах, а власноруч «намальоване». Сторінка була присвячена молоді міста. Власне вона і зараз жива. Можете зайти і висловити респект шановному Урсусу як одному з першопроходців. Потім почали з’являтися на народі сайти інших «веб дизайнерів». Спробую пригадати деякі з них.

Здається називалися ;-) не можу без посмішки згадати «сайт Діми хакера», ще була «сторінка присвячена заробітку в інтернеті». Більш не можу пригадати щось. Можливо згодом

Якою за ліком була моя сторінка точно пригадати не берусь. Вона була однією з перших. Зроблена звісно по шаблонам, якщо цікаво детальніше то все розписано у розділі «еволюція»
Загалом починало багато на народі. Хтось закинув цю справу через низькі швидкості котрі були на той час, у когось не вистачило терпіння, у когось бажання. Мій сайт «на ходу» до цього часу. Мабуть основна причина цього не наявність вільного часу і не моє «фанатичне» захоплення веб-дизайном. На нього заходять мабуть через те, що я перестав рватись у всі боки створюючи «універсальний сайт», «про мене, про сарни, про погоду, про свою дівчину, про те який я крутий чувак загалом». Просто через те заходять…мм… «А пес его знает!!!» :-D Чого ви заходите? Напишіть по секрету! (:-)

Третій підрозділ. БЕЗ НАЗВИ (поки що)
Офіційна сторінка міста. Sarny.osp.com.ua так і не стала справді «Сарненською» сторінкою. Так вийшло. Головна причина цього на мою думку, те, що її робили не сарненці і не в Сарнах. Чому міська рада до цього часу не спромоглася зайняти цю нішу я сказати не в змозі, так само як і зрозуміти чому вона не збирається її створювати. Місто побратим у Польщі то звісно кульно, однак за грошенята зекономлені на одній поїздці думаю, можна було б написати «сарненський Яндекс, Мету, та Яху» разом узяті.

Тут візьму паузу.

Лишилося небагато. Пару слів проте що було, гризню, очікування нового, та те що є.

28 квітня 2007

Коментарі

Ще були "околосарненські"

Ще були "околосарненські" narodni:
__http://www.timoxapark.narod.ru
__http://sarnyavto.narod.ru/
__http://www.mp-sarny.narod.ru
__http://www.sarnyhlib.narod.ru/

Та інші:
__http://sarnyhosp.iatp.org.ua/
_sarnyhosp.iatp.org.ua

__href="http://crazzy.pochta.ru/

__http://sarny.cityua.net">

Сарниавто. народ.ру я колись

Сарниавто. народ.ру я колись у дуже-дуже далекому минулому сам створив!