skip to content

Як заробити в інтернеті

Лінивий напівсонний стан. Вільний, дещо злий, потік думок, бо під час вечері не вимкнув радіо з трансляцією «засідання» у ВР. Насолоджуюся новою клавою, навіть намагаюся подекуди друкувати «сліпим» методом. Продукт періодичних думок групи «Як так зробити, щоб нічого не робити», підгрупа «Як заробляти не виходячи з дому» розділ «Пасивний дохід» пункт «Заробіток і інтернеті».

Перефразовуючи Остапа Бендера «раз по интеренту бродят денежные знаки, значит у кого-то они есть в огромных количествах». Поділюсь тим що знаю на цю тему.

Отож заробити «швидко і багато» можна на «Форексі». ;-) Про це реклами вагон отож зупиняться на цьому не буду, краще поцікавитися статистикою даної теми. Пропускаємо.

Заробити можна продаючи ссилки на інші ресурси. Реально. На собі переконався. Щоправда зараз мій блог заробляє копійки на цьому 2 російські рублі на добу, однак сам факт. Ну, а суми заробітку для ресурсів котрим по 3-4 роки, й котрі мають ПР вище 5 й тИЦ вище 100, там звісно цифри значно більші.

Можна заробити на публікаціях рекламних ссилок, так званих «постових» в районі 15-20 гривень за пост, звісно це за умови регуляної праці та хороших показників РП та ИЦ. Публікації прес-релізів та статей на замовлення теж оплачується.

Додають оптимізму блоги окремих людей котрі за 3 роки не дуже кропіткої праці зуміли витискати з нету до п’яти сотень вічнозелених америкосівських баксів. Цікаво було прочитати блог молодої мами, котра від нічого зайнятися сидячи в декреті зуміла добитися такої суми в перевах між пранням пелюшок та хатніми справами. На жаль не можу пригадати адресу.

Можливо, аби прискорити процес поставити мету 100 баксів з інтернету до… ммм… до квітня 2012 ;-) Треба буде попрацювати, бо в моментальне збагачення через нет, я вже давно перестав вірити. А сотка зелені – непогана «страховка» на випадок повної «кризи», або остаточного «покращення життя» котре наближають ударними темпами. Але! Наша мета скромна і проста ;-) заробляти досить, аби вистачала на спокійне проживання скажімо на… на Мальті наприклад ;-) Багато непоганих відгуків по неї читав. Один з них На відміну від Болгарії, котра стала вже для дуже і дуже заможних емігрантів, Канади у котрій холодно та яка як і Нова Зеландія далеченько, Мальта видається непоганим місцем. Мрії, мрії… Хоча, «если сильно захотіть можно в космом полететь» - пригадуєте з піонерського дитинства.

Хресна моя, що мешкає у Росії, вийшовши на пенсію купила ноутбук, вивчила з нуля як працювати з ПК, інтернет, й вже другий рік небезуспішно приторговує на фондовій біржі. Приїде цього літа треба буде детальніше поцікавитися.

Такий от твір на тему вийшов. Не претендую на щось.
Активне обговорення пенсійної «реформи» (або як кажуть пенсійного геноциду)змушують активуватися думки подібного типу.


Реклама в блозі: Іноді хочеться закритися за дверима з міцними замками, котрі є у магазині дверная фурнитура й вимкнути всі засоби комунікацій.