skip to content

Японія - це не тільки Соні й Тойота, а й...

Є у мене товариш котрий буквально закоханий у Японію, хоча сам там не був жодного разу. Від нічогонеробляння набрав “Японія” в Гуглі. Гадаю деякі факти, що привернули мою увагу будуть і вам цікаві!

Виявляється, що японці дуже велику увагу приділяють групі крові людини, рахуючи, що від неї залежить характер. Вважається якщо людина має першу групу то вона рішуча й самовпевнена. Надійні однак замкнуті в собі індивіди з другою групою. Для третьої групи властиво розум й чистолюбство, а для четвертої — врівноваженість, раціональність й вимогливість. Група крові для багатьох є одним з критеріїв вибору партнера для побачення, а для працедавців може стати додатковим фактором для одобрення чи відмови потенційному кандидату на вакансію.

У 2000 році в Японії провели опитуваня, у ході котрого задали питання: який винахід 20 сторіччя вони вважають найважливішим? У п’ятірку лідерів увійшли музичний плеєр, комп’ютерні ігри, игры для lg android ще тоді не було, мініатюрна відеокамера й караоке. Ну а перше місце японці віддали вермішелі швидкого приготування ;-)

У Японії поширена практика “інемурі” - тобто сон посеред дня на роботі й зустрічах. Практикуючий інемурі показує, як багато часу він присвячує роботі, та як мало спить удома. Таку поведіку японці не вважають чимось поганим ще й тому, що після короткого сну людина починає працювати краще. Головне правило інемурі — лишатися у вертикальному положені, щоб створювати відчуття присутності у тому, що відбувається навколо.

На одному з Курильских островів ­ Кунаіширі — можливо відвідати залишки японського складу лівих чобіт. Це пов’язане з тим, що у японській армії праві й ліві чоботи зберігалися окремо для запобігання крадіжкам.

Коментарі

А й Хіросіма, Фокусіма

А й Хіросіма, Фокусіма