skip to content

З днем підприємця

Тихо якось спокійно (в інтернеті) минув цей день у загальноукраїнських блогах, ніби ніхто нічого цікавого і не написав на цю тему без «перепалок» в коментарях.
Кілька абзаців, що впали в око під час серфінгу соцмережами.


…в рейтингу "DOING BUSINESS", котрий складає міжнародна фінансова корпорація й Світовий банк й котрий відображає рівень сприяння малому й середньому бізнесу в країні, наша держава займає почесне 152 місце.

І зовсім не прикро, що перший Сінгапур, а Данія п’ята. Значно прикріше, що Колумбія займає 42- ге місце, Ботсвана – 54, Білорусь – 69, Намібія – 78, Албанія – 82, Монголія – 86, папуа Нова гвінея – 101, Косово 117, Гондурас – 128, Судан – 135. Підприємцям легше навіть в Камбоджі, Мозамбіці, Лесото й Сьерра- Леоне.

А по показнику «ставки й незручність сплати податків» Україна зайняла 181-місце з 183- х країн. На 180 – Чад. Гірше з податками ніж у нас, тільки у Венесуєлі та Конго…. /Денис Олейніков/


Підприємців сьогодні знищують. Це цілеспрямована, методична, добре продумана політика того, що ми по звичці називаємо державою. Диктаторам не потрібні вільні й незалежні. Диктатура опирається на рабів.

Такий у нас сьогодні день підприємця. З гірким присмаком розчарувань і надій що розбилися, замішаних на страху й байдужості, апатії і недовіри. /Олександра Кужель/


А у цих, вже давніх постах кілька моментів з моєї історії підприємництва

Починав за часів так званої "помаранчевої чуми." У місяць всіх податків платилося аж 80 гривень.

карта індексу економічної НЕсвободи
карта індексу економічної несвободи

ДолученняРозмір
karta_ind_ek_sv.jpg31.69 КБ