skip to content

За двома вовками з табору «Сарни он-лайн» ;-)

У процесі роботи до підготовки старту виникло запитання: А чи не занадто «стьобовий» виходить сайт?

Записали кілька відео-роликів, подкастів, заготовки тестів та фото, і… з них просто «пре» здоровим-потужним-веселим стьобом!

У принципі кашею масла не зіпсуєш ;-) Добряче «перчені» новини, саме те, що потрібно, однак, тільки «завівши» двигун вищезгаданого сайту, ще не виїхавши з гаража, все більше відчувається потреба у двох «машинах» ресурсах тобто. Один стьобовий – інший серйозний. Підступна така штука, що в народі носить назву: «За двома вовками!»

Однак ми не кинемося одразу у 2 вира одночасно, хоча бажання й сили виплисти вистачає з лихвою! Поки що, зосередимося виключно на новоствореному ресурсі. А «безстьобовий» сайт – у перспективі. Далекій чи не дуже, ще не знаємо. Впевнено тільки можемо сказати, що він буде!

Головне – люди, що приходять-пишуть-телефонують з приводу сайту! Сьогодні почали записувати ідеї на папері, бо вже зрозуміло, що всі в пам’яті втримати просто нереально. Аби був час на реалізацію тих задумок, що є!


Постовий Ремонт в моєму помешканні непередбачено затягнувся, плитку для ванної кімнати везуть вже третій тиждень. Взявшись за ремонт кухні, варто подумати і про мийку, наприклад blanco пропонують на вибір багато усіляких різновидностей тих самих мийок.