skip to content

Замуровали демоны!!!

Чинив супротив масовому нав язуванню карт Приватбанка доки міг. Останні місяці вже навіть припинилися надокучливі дзвінки з пропозиціями стати щасливим власником однієї з супер-пупер карток. Одного разу, вкотре відмовляючись від їхніх послуг, коли сказав, що наддаю перевагу готіковим розрахункам, чоловік що телефонував мені зауважив: «Значить наддаєте перевагу чорному налу.» Таке от почуття гумору чи такту у працівників даної установи.

Одна з причин через котру я не хочу звязуватися з цим банком – агресивно-навязливий телефонний «сервіс.» Колись у мене була приватбанківська карта, так от, варто мені було провести якусь операцію, як за цим слідувала череда дзвінків!

Гроші зняв – пропонували кредит, поклав – пропонували депозит, купа дзвінків з пропозиціями нових послуг, запитаннями чи все подобається і т.д. Навіть після того як термін дії картки вичерпався – телефонному терору не було кінця. Спочатку я просив видалити номер телефону з бази даних, потім вимагав припинити телефонувати, потім просто скидував дзвінки, однак наполегливості їх не було меж.

Різні бувають ситуації в житті інколи ждеш важливого дзвінка, весь на нервах і... раптом тру-ля-ля звонить телефон і дівчина добре поставленим головом починає переконувати мене як класно мати картку приветбанка...

Втім я навчився боротися з подібними «сервісами,» завів спеціальний телефонний номер для регістрацій будь чого, і звоніть на нього скільки вашій душі завгодно. Однак в даному випадку думаю може ризикнути і дати новий номер телефону? Раптом щось термінове знадобиться, провести якусь операцію чи дізнатися чи прийшли гроші? Дуже сильно вони зараз зад*****ть? Поділіться досвідом.

Однак... Монополія держави та банківської системи на приватне життя неухильно зростає. От дійшла черга і до мене. Річ в тім, що одна контора, послугами котрої я користуюсь, приймає платежі тільки через термінали вищезгаданого банку. Кілька днів назад я міг оплатити готівкою через термінал, однак сьогодні виявилося, що все, останній лаз зачинений... Просити щоразу товариша не завжди вдається отож змушений поповнити армію власників тримачів карток Приватбанку.

Ну і зрештою дехто каже, що це зручно.

Свій вибір поки що зупинив на картці класу Gold, а також замовлю додаткову іменну картку з фото MasterCard World.

Згодом поділюся враженнями.

Коментарі

Тобі "щастить" мені не

Тобі "щастить" мені не телефонували і не телефонують, хочу користуюсь постійно...