skip to content

Жити на пенсії добре, жити на пенсію погано.

Щоб отримувати достойну пенсію в старості, потрібно правильно голосувати в молодості.
Державна пенсія – короткочасна грошова винагорода за багаторічну найману працю.
Цинізм – це коли державі потрібна молоді, що не доживає до пенсії.

Можна викласти сотні подібних «афоризмів,» всі вони про одне. Працювати потрібно багато, а пенсію, у 90 відсотків заробляєш маленьку. А от щомісячні внески за примарну надію на лояльність держави років так через багато – немалі. «И никуда, никуда нам не дется от этого…» - як співається у відомій пісні.

Наскільки я обізнаний в данному питанні, мінімальний внесок в «пенсійний котел» на Україні складає 372 гривні, або 47 долларів, у перекладі на вічнозелений. Це поки що. Далі буде більше. За рік набігає чотири з половиною тисячі.

Не буду розвівати думку , на що їх можна було б потратити, а на що витрачають насправді.

В ідею недержавних пенсійних фондів після 2008 року може вірити тільки дуже-дуже наївна людина, так само як і в надійність депозиту.

Як же отримувати щомісячно стабільні виплати незалежно від держави? Є багато способів, поки що, пропоную подумати над одним. Інтернет.

Все просто. Створення одного сайту на рік – от і маємо «пенсію,» що вища за середню, до моменту досягнення пенсійного віку.

Наприклад: вихід на пенсію в 60 років. У 25 людина створює перший сайт. За рік, отримує з нього 10 баксів. З часом сайт/домен ставатиме дорожчим, відповідно й заробити на ньому можна буде побільше. Однак ми зупинимося на мінімальних прибутках в 10 баксів. Отже стартуємо в 25, фініш в 60. Маємо до цього часу 35 сайтів, котрі приносять суму еквівалентну теперішнім 350 долларам. Зауважте, вкладення для цього потрібні мінімальні (хостінг+домени = 100 грн. на рік в середньому) А яка сьогодні мінімальна пенсія? Трохи більше сотні долларів, у перерахунку на папірці за написом «У Бога ми віруємо» на зворотньому боці банкноти.

Така от «арифметика.»

Звісно, вищевикдадена стратегія виходить і сьогоднішньої ситуації в мережі, а прибуток розрахований з продажу ссилочної маси.

Важко зпрогнозувати яким буде інтернет через 20-30 років, відповідно і можливості з перспективами. З кожним днем стає все ясніще, що єтоха анонімного інтернету, як і змога непомітно вивести звідти гроші стрімко наближається до завершення. Невідомо також якими податками буде обкладатися зароблене в мережі. Крім того є ризики єлементарного вилучення серверів службою безепеки якої б то не було країни.

У будь якому випадку, нехай і банально, однак всесвітня павутина обіцяє великі можливості, котрі щонайменше цікаво (є великий сенс!) вивчати.

Коментарі

Руслан! Ну не смеши ты мои

Руслан! Ну не смеши ты мои сандали, пожалуйста. Все, что ты писал до ключевого слова "Интернет", еще можно читать. Дальше же - просто фейерическое незнание предмета разговора.

А вы вот феерически

А вы вот феерически просветите нас Юрий!