skip to content

Знову до теми цеху цинкування

Як правильно називається те, про що в місті більше відомо як цех гарячого цинкування, назвати вже не беруся. У останьому номері «Сарненських новин» вказано, що на день відкритих дверей, запрошували для ознайомлення з технологічним процесом виробництва наступні організації: ПАТ «СЗМТК», ТзОВ «СЗВО», ТзОВ «ЗМВ», про що дізнався у статті під назвою «У часі програли – виграли в надійності».

Власне про ПАТ, та ТзОВи більше цікавого про вищезгадане, на блозі Валерія Кулікова

На цілий розворот сторінки вийшла публікація. На превеликий жаль я не знав, про цей самий день відкритих дверей, а тому побувати там не зміг :-). Написано непогано, я навіть би дуже гарно все описано, не пройшли повз уваги навіть маленькі деталі. Зокрема наведу окремий фрагмент з матеріалу:

«Від ортофосфорної кислоти, навколо якої велось чимало розмов, відмовились. З одного боку дороге задоволення, з іншого – вчорашній день. Але найголовніше, навіть сама назва лякала людей. Тому, порадившись з технологами, вирішили її не використовувати…»

Ну і? Що зможуть сказати проти такого аргументу противники цеху ;-) Керівництво навіть уникає «страшних назв», аби зайвий раз не турбувати людей. (Вибачте за легенький сарказм, але тут як говориться, «Обнять и плакать» )Ну хіба ви можете повірити, що люди, котрі прискіпливі до найменших деталей, можуть закривати очі на якісь, як говорять, говорять часто і з обуренням - грубі екологічні порушення. ;-)

Чи не єдиним для мене малозрозумілим фрагментом стали відповіді на запитання до працівників:«Що б ви сказали людям, які називають виробництво шкідливим?» А вони відповіли зустрічним запитанням: «Скажіть, а є різниця між тим, хто один раз заплатить єдиний податок і торгує на ринку, і працівниками заводу, які щомісячно наповнюють бюджети?» І ще одне почула: «Можете закрити завод, а понад 400 сімей хто годуватиме? Хтось над цим хоч раз задумався?». Власне відповіді щодо шкідливості виробництва читачі газети так і не отримали.

Ну, і сподобалося ліричне закінчення. «… на подвір’ї, дружелюбно махаючи хвостами, бігали собаки. Вони завжди шукають місце, де не пропадуть з голоду, де їх ніхто не образить. А в одному з цехів, серед гуркоту, що її абсолютно не бентежив, але між людьми, які, не звертаючи уваги на сторонніх, продовжували працювати, спокійно лежала кішка. Через місяць-другий у неї з’являться кошенята.»

А от останнє речення ;-) варто віддати належне автору, свого роду резюме! Наведу його тут: «А чи становить його робота загрозу для здоров’я місцевого населення, все ж повинні відповісти фахівці контролюючих установ, щоб на кінець розв’язати вузол наболілої проблеми.»

Ось у цьому то і вся «сіль» панове. Не песики, котрі дружелюбно махають хвостами, і не вагітні кішечки що чудово почувають себе серед гуркоту, а саме ФАХІВЦІ!

Дуже хотілося б дізнатися думку цих самих фахівців, хоча б стосовно, чи не становить небезпеки те, що поруч з цехом станція міського водозабору? І чи не є це порушенням законодавства? Звісно чимало запитань на котрі хотілося б отримати відповідь від лікарів, інженерів, екологів. Зокрема хотілося б прочитати думки колишнього санітарного лікаря Віталія Онанко, котрий судячи з обговорюваної публікації ставив цікаві запитання.


Постовий Холодна пора року неухильно наближається, постає питання про обігрів власних помешкань. Аби зекономити варто поцікавитися таким питанням як установка счетчиков тепла на обігрівачі вашої оселі.

Коментарі

Матерiал в СН - верх цинiзму,

Матерiал в СН - верх цинiзму, лицемiрства та блюзнiрства.
Ганьба "журналiстам"-запроданцям.

Повністю підтримую...

Повністю підтримую...

Аргументуйте!

Аргументуйте!