skip to content

Зробіть те, самі не знаємо що… або, а нам нічого і не треба!

Історія ця бере початок від громадських слухань 12 брезня

Учора, тобто в понеділок, моя мама зателефонувала на радіо у передачу «Місто. Реалії та перспективи» і нагадала про цей момент. Євтушка тоді не було, був Руслан Серпенінов котрий запевнив, що за 2 тижні почнуться роботи з встановлення того самого освітлення. Через кілька годин, після закінчення передачі, він ще з кимось (не знаю, бо не був присутнім в той момент) приїхали на вул. Чернишевського, і пішли по сусідам запитатися щодо освітлення. І виявилося, що воно, освітлення, моїм сусідам нафіг не потрібно! Треба суха вулиця, прочищені канави, і корабля з матросами для повного щастя. Такі от справи.

А що нашим людям потрібно? Хтось зможе чітко сказати? Що треба окрім 20 соток землі і двох камазів гною? Коров’ячого бажано.

Валера Куліков розповідав, що коли почали розчищати вулицю від снігу, на окрузі, котрий обрав його депутатом, теж з’явилося багато невдоволених. Мовляв, сніг позгладжував ямки котрими густо вкриті вулиці.

Взагалі, як на мене, то «нашим людям» (нашим людям – класична фраза, під котрою мається на увазі «завжди незадоволені незнаючі чого хочуть») вгодити нереально. Уявити тільки якби трапилося так аби на вулиці був шикарний асфальт і освітлення. Це ж купа мінусів! Відро з «брудною» водою просто на вулицю не вилити, бо буде смердіти більше і помітно краще. Курям гребтися ніде. Діти падатимуть і розбиватимуть коліна (глядіти їх часу мало є). Корова велику нужду справить – теж трабл – прибрати дуже бажано… Попіл-шлак-сміття всіляке просто на вулицю не викинеш. Погано! Влада винувата!

А як не має ні асфальту ні освітлення? Багнюки по коліна! В темний час доби не пройти! Таксі їхати не хоче! Авто буксують. Теж погано! Влада винувата!
Ніколи не думав, що напишу таке, однак бідна і нещасна наша влада, котра має таких виборців. Це, блін, гірше казки у якій «піди туди – незнаю куди, зроби те, незнаю що..»

Обов’зково піду на наступні громадські слухання, і нехай хоч хто заїкнеться про освітлення чи багнюку! Сумно панове. Прикро. Але, зрештою, більшості все подобається.